Clasa a VII-a 2017-2018

Clasa a VII-a A
Diriginte: Prof. ANDREI Dana
Ziua Ora începerii Materia Profesor
Luni 12.35 Chimie BORBEL Rodica
13.35 Fizică BORBEL Rodica
14.35 Biologie  DAN Marieta
15.35 Română SIVAN Rodica
16.35 Istorie MITRICĂ Gheorghe
17.35 Educaţie fizică POPESCU Dragoş

Marți 12.35 Fizică BORBEL Rodica
13.35 Chimie BORBEL Rodica
14.35 Matematică BRODEŢCHI Felicia
15.35 Română SIVAN Rodica
16.35 Educaţie tehnologică BARNA Manuela
17.35  Engleză  BOEROSU Anca

Miercuri 12.35 Educaţie fizică POPESCU Dragoş
13.35 Română SIVAN Rodica
14.35 Biologie DAN Marieta
15.35 Istorie MITRICA Gheorghe
16.35 Religie CLAPA Ioana
17.35 Germană IANCU Andra

Joi 12.35 Matematică BRODEŢCHI Felicia
13.35 Germană IANCU Andra
14.35 Matematică BRODEŢCHI Felicia
15.35 Dirigenţie ANDREI Dana
16.35 Desen COSTĂCHESCU Horia
17.35 Engleză BOEROSU Anca

Vineri 12.35 Matematică BRODEŢCHI Felicia
13.35 Geografie BORBIL Gabriela
14.35 Română SIVAN Rodica
15.35 Engleză BOEROSU Anca
16.35 Engleză BOEROSU Anca
17.35 Muzică LUCA Maria
18.35

Clasa a VII-a B
Diriginte: Prof. PĂRĂIAN Anamaria
Ziua Ora începerii Materia Profesor
Luni 12.35 Biologie CREANGĂ Vasilica
13.35 Română SIVAN Rodica
14.35 Germană PARAIAN Anamaria
15.35 Istorie OPRIŞOR Isaia
16.35 Istorie minorităţilor OPRIŞOR Isaia
17.35 Educaţie fizică Lupu Alexandrina
18.35

Marți 11.35 Germană PARAIAN Anamaria
12.35 Geografie MISACHEVICI Gerhard
13.35 Desen COSTĂCHESCU Horia
14.35 Matematică NAICU Cosmina
15.35 Română SIVAN Rodica
16.35 Chimie BORBEL Rodica
17.35 Engleză  MILA Oana

Miercuri 12.35 Română SIVAN Rodica
13.35 Germană PARAIAN Anamaria
14.35 Fizică BORBEL Rodica
15.35 Română SIVAN Rodica
16.35 Cultură civică MITRICĂ Gheorghe
17.35 Religie CLAPA Ioana
18.35

Joi 11.35 Matematică NAICU Cosmina
12.35 Matematică NAICU Cosmina
13.35 Biologie CREANGĂ Vasilica
14.35 Germană PARAIAN Anamaria
15.35 Dirigenţie PARAIAN Anamaria
16.35 Chimie BORBEL Rodica
17.35 Educaţie tehnologică  BARNA Manuela

Vineri 12.35 Matematică NAICU Cosmina
13.35 Română SIVAN Rodica
14.35 Fizică BORBEL Rodica
15.35 Engleză MILA Oana
16.35 Muzică LUCA Maria
17.35 Educaţie fizică LUPU Alexandrina