Clasa a I-a 2017-2018

Clasa a I-a A
Prof. BIRO Marta
Ziua Ora începerii Materia
Luni 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Comunicare în limba română
10.00 Matematică și explorarea mediului
11.00 Muzică şi mişcare

Marți 08.00 Matematică și explorarea mediului
09.00 Dezvoltare personală
10.00 Religie
11.00 Educaţie fizică

Miercuri 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Comunicare în limba română
10.00 Matematică și explorarea mediului
11.00 Educație fizică
12.00

Joi 08.00 Matematică și explorarea mediului
09.00 Limba Engleză
10.00 Comunicare în limba română
11.00 Comunicare în limba română

Vineri 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Muzică și mișcare
10.00 Arte vizuale și activități practice
11.00 Arte vizuale și activități practice

Clasa a I-a B – Germană
Prof. NEAMTU Ramona Ana
Ziua Ora începerii Materia
Luni 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Comunicare în limba germană
10.00 Comunicare în limba germană
11.00 Dezvoltare personală
12.00 Ştiinţe ale naturii

Marți 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Educaţie fizică
10.00 Matematică și explorarea mediului
11.00 Matematică și explorarea mediului
12.00 Desen

Miercuri 08.00 Comunicare în limba germană
09.00 Comunicare în limba germană
10.00 Muzică şi mişcare
11.00 Limba Engleză     Religie

Joi 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Comunicare în limba germană
10.00 Comunicare în limba germană
11.00 Muzică și mișcare
12.00 Matematică și explorarea mediului

Vineri 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Educaţie fizică
10.00 Comunicare în limba germană
11.00 Lucru manual
12.00

Clasa a I-a C
Prof. SICOE Alexandra Florina
Ziua Ora începerii Materia
Luni 08.00 Educaţie fizică
09.00 Comunicare în limba română
10.00 Comunicare în limba română
11.00 Matematică și explorarea mediului

Marți 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Matematică și explorarea mediului
10.00 Dezvoltare personală
11.00 Muzică şi mişcare
12.00 Educaţie fizică

Miercuri 08.00 Limba Engleză
09.00 Matematică şi explorarea mediului
10.00 Comunicare în limba română
11.00 Muzică şi mişcare

Joi 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Comunicare în limba română
10.00 Arte vizuale și activități practice
11.00 Arte vizuale și activități practice
12.00

Vineri 08.00 Comunicare în limba română
09.00 Matematică și explorarea mediului
10.00 Opţional
11.00 Religie
12.00